مقررات انجمن

این قوانین برای روشن شدن مسئولیت های مختلف همه اعضای ایران کوریا دات کام نوشته شده است. همه باید به آنها پایبند باشند تا اطمینان حاصل شود که همه اعضا تجربه ای خوب و سازنده داشته باشند

 1. اگر این قوانین را قبول ندارید لطفا از “سایت ایران کوریا دات کام” استفاده نکنید. این قوانین در هر زمانی ممکن است تغییر کند و ما تمام سعی خودمان را خواهیم کرد که این تغییرات را به شما اطلاع دهیم، با این وجود باید قوانین موجود را در بازه های زمانی منظم کنترل کنید و از تغییرات آگاه شوید .اگر قوانین موجود در “سایت ایران کوریا دات کام” تغییر کند و شما به استفاده از آن ادامه دهید،این بدان معنا خواهد بود که شما این قوانین را پذیرفته اید. این سایت به گروه خاصی تعلق ندارد و تا جایی که تمامیت عرضی ایران را قبول داشته باشند همه با هر عقیده مذهبی یا سیاسی می توانند عضو شوند اما چون از دید ما جمهوری اسلامی و عوامل آنها یک سازمان تروریستی محسوب می شوند ما مایل نیستیم به این افراد ، سازمان ها سرویس بدهیم. با گسترش سایت و بالا رفتن مطالب برای مدیران و ناظران سایت غیر ممکن است که تمام مطالب را با دقت برسی کنند در نتیجه کاربران می بایست این افراد یا مطالب را به ما گزارش دهند تا در حذف ، اخطار یا غیر فعال کردن کاربر اقدام کنیم ولی ما در شرایط خاص این حق را برای خود محفوظ می داریم که مطلب خاصی را حذف یا تعدیل نکنیم یا کاربری را مسدود نکنیم.

  شما موافقت میکنید که مطالب افترا آمیز،توهین آمیز،تهدید کننده و هرگونه مطلب مخالف با قوانین این کشور و قوانینی که “سایت ایران کوریا دات کام” در آن کشور میزبان شده است و همچنین قوانین بین الملل، ارسال نکنید. در غیر این صورت به طور سریع و همیشگی از استفاده از این مکان محروم خواهید شد،اگر از جانب سرویس خدمات دهی اینترنت شما،نامه ای مبنی بر تخلف شما دریافت کنیم این تالار حق محدود یا مسدود کردن آی دی شما را دارد. موافقت میکنید که “سایت ایران کوریا دات کام” حق ویرایش،حذف،انتقال و قفل کردن موضوعات را در هر زمانی داراست. طبق موافقت نامه تمامی اطلاعات وارد شده شما در تالار در پایگاه داده ما ذخیره خواهد شد.

  حریم خصوصی

  اطلاعات شما به دو روش جمع آوری میشوند، اول،جست‌وجو در “سایت ایران کوریا دات کام” موجب ایجاد کوکی هایی میشود که فایل‌های کوچکی هستند و به به فایل‌های موجود مرورگرتان بارگیری میشوند. دو کوکی اول فقط حاوی هویت شما میباشند .(در سطور بعدی به عنوان “user-id” یاد خواهد شد) و هویت نشستی بی هویت. (در سطور بعدی به عنوان “session-id” یاد خواهد شد), به صورت خودکار توسط نرم افزار فراهم شده است. کوکی سوم هنگام جست‌وجوی موضوعات “سایت ایران کوریا دات کام” ایجاد میشود و اطلاعاتی از قبیل مشخص کردن موضوعات خوانده شده را ذخیره میکنند.

  ممکن است نرم افزار در حین جست‌وجوی “سایت ایران کوریا دات کام” ،کوکی های خارجی هم ایجاد کند. با این وجود این کوکی ها خارج از حوزه این سند که صفحات ایجاد شده توسط نرم افزار را پوشش میدهد،قرار دارند. راه دوم جمع آوری اطلاعات از شما،اطلاعاتی است که شما به ما ارسال میکنید. این اطلاعات ممکن است وجود نداشته باشد و همچنین محدود به این اطلاعات نیستند : ارسالات کاربران بی هویت (در سطور بعدی به عنوان “پست‌های بی هویت” یاد خواهد شد), ثبت نام در “سایت ایران کوریا دات کام” (در سطور بعدی به عنوان “حساب شما” یاد خواهد شد.) و پست‌هایی که توسط شما و بعد از ثبت نام و ورود ایجاد میشوند. .(در سطور بعدی به عنوان “پست‌های شما” یاد خواهد شد)

  حساب شما داری هویت منحصر به فردی است. (در سطور بعد به عنوان “نام کاربری شما” یاد خواهد شد.)، گذرواژه (در سطور بعدی به عنوان “گذرواژه شما”یاد خواهد شد.) و ایمیلی شخصی و معتبر. (در سطور بعدی به عنوان “ایمیل شما” یاد خواهد شد) اطلاعات حساب شما در “سایت ایران کوریا دات کام” توسط نرم افزار حفاظت از اطلاعات شرکتی که ما را میزبانی میکند،حفاظت میشود. این حفاظت شامل نام کاربری،گذرواژه،ایمیل و سایر اطلاعات اجباری و اختیاری در حین ثبت نام در “سایت ایران کوریا دات کام” میشود. در هر موردی می‌توانید انتخاب کنید که کدام اطلاعات به عموم نمایش داده شود و کدام یک به عموم نمایش داده نشود. و همچنین می‌توانید از حساب خود ایمیل های تولید شده در نرم افزار را شخصی سازی کنید.

  گذرواژه شما کدگذاری میشود. (هش(hash) یک طرفه) بنابر این گذرواژه وارد شده همواره امن می‌باشد. با این وجود،توصیه میشود که از یک گذرواژه در چند وبسایت استفاده نکنید. گذرواژه به معنی دسترسی به حسابتان در “سایت ایران کوریا دات کام” می‌باشد، بنابر این از گذرواژه خود محافظت کنید،هیچکس تحت هیچ شرایطی در “این نرم افزار یا هر وبسایت دیگری مجاز به پرسیدن گذرواژه شما نیست. اگر گذرواژهتان را فراموش کردید،بر روی لینک “گذرواژه‌ام را فراموش کرده ام” که توسط نرم افزار سایت تهیه شده است،کلیک کنید. این بخش از شما نام کاربری و ایمیلتان را خواهد خواست تا نرم افزر سایت بتواند گذرواژه جدیدی به شما ارسال کند و حسابتان دوباره در دسترس قرار بگیرد. #